FACEBOOK שרון איגר Houzz Phone mail

עיצוב בתי יוקרה

דף הבית » בלוג » עיצוב בתי יוקרה

עיצוב בית בסגנון יחודי

עיצוב בתי יוקרה הינו תהליך שחשוב מאוד לבצע בצורה הנכונה ביותר על מנת לא לטעות ולבצע טעויות שיעלו אחר כך סכומי כסף גדולים. התהליך צריך להתבצע על ידי ובעזרת מעצב המומחה בתחום עיצוב בתי יוקרה על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר בצורה מקצועית.

בנוסף חשוב לדעת שהמעצב מכיר סגנונות רבים ולכן הוא יכול לעזור לכם לפתח את הבית ולשנות אותו בשלל סגנונות ולהתאים לכם סגנון ייחודי ומיוחד עבור הבית היוקרתי שלכם.

עיצוב בית יוקרתי


שינויים בסיסיים

השלב הראשון של העבודה הוא השינויים בבסיס של הבית והם בעיקר החלפת הריצוף, החלפת הרהיטים הקבועים כמו המטבח, שיפוץ הקירות וצביעת כל חלקי הבית.

לאחר שהוגדרו האופציות הכלכליות שיש ברשותכם קבעו פגיעה עם מספר מומחים העוסקים בתחום עיצוב בתי יוקרה על מנת לקבל מספר הצעות מחיר ויכולות ביצוע על מנת לבצע השוואה בין כולם ובחירת המומחה הטוב ביותר לביצוע העבודה בסכום נוח ובאיכות גבוהה ככל היותר.

עיצוב פנים לבית יוקרתי

לדוגמאות של עיצוב בתים פרטיים מאת שרון איגר לחצו כאן


 

סוג השיפוץ

קיימים שני סוגים של שיפוצים לבית שמטרתן היא עיצוב בתי יוקרה, סוג אחד הוא שיפוץ מלא של כל יסודות הבית, הריסת הקירות והשארת חלל אחד גדול ולאח מכן בניית קירות חדשים, גג חדש ותוספות נוספות ככל העולה על ראשכם.

הסוג השני של שיפוץ הוא השיפוץ הקל שמטפל בניקיון הבית והבאת מראה מבריק ויוקרתי יותר. המטרה היא לנקות או לצבוע את קירות הבית ולבצע הזזות של רהיטים ולהתאים רהיטים לכל חדר כך שיתאימו אחד לשני וישתלבו בחדר בצורה שתוציא לאורחי הבית את העיניים ותגרום להם להתפעל מיופי עיצוב הבית היוקרתי.
 
כל אדם המגיע להחלטה לבצע שיפוץ בביתו רוצה לחסוך כסף, כסף שיכול לשמש אותו אחר כך לקניות או לכל דבר אחר וחבל לבזבז אותו במיוחד בגלל הסיבה שהוא עבד המון עבורו.

עיצוב פנים לסלון

לדוגמאות של עיצוב בתים פרטיים לחצו כאןכדי לא להיתקל בהפתעות במהלך העבודה והוספת עלויות חשוב מאוד להכין רשימה מפורטת של כל השינויים שהנכם מעוניינים לבצע בבית על מנת שלא לחרוג מהתקציב כל פעם שיש רעיון לעוד שינוי וכך התוכניות לחסכון הכסף ייעלמו. חשוב להתייעץ עם מעצב מוסמך, בעל / ת ניסיון רב בתחום עיצוב בתי יוקרה שיכול להזמין רהיטים רבים במחירים נמוכים וככה לחסוך לכם כסף ולקנות רהיטים באיכות גבוהה מאוד.
 
קניית רהיטים מספקים מוכרים עדיפה מאשר רהיטים זולים מרשתות לא מוכרות בהם הרהיטים יכולים להרס ולאף אחד אין באמת מושג ממה הם עשויים ומה עלול לקרות להם.

למידע נוסף אודות עיצוב פנים לבתי יוקרה פנו אל שרון איגר -
מעצבת פנים המתמחה עיצוב בתים יוקרתיים


השאירו פרטים באמצעות טופס צור קשר

  
 
אמנות חדשה - עיצוב בתים מודרניים בעידן המודני שבו כולנו מתחילים להיות קצת יותר טכנולוגיים ומחושבים, אווירה זו נכנסת אלינו גם אל תוך הבית, ואיך לא? גם עולם עיצוב הבתים מכניס לתוכו חידושים טכנולוגיים בצורת עיצוב בתים מודרניים. קרא עוד
תכנון בתים פרטיים – חשיבה של עיצוב ופרקטיות בעולם המודרני, בית הוא סוג של אמירה. כשעוברים בשכונת וילות, רואים שאין אחידות בין הבתים, וכל מבנה שונה לחלוטין מקודמו. בית פרטי הוא אמירה עיצובית המבטאת את אופיים של בעלי הבית, המשלבת בתוכה פרקטיות. קרא עוד
עיצוב בתים מודרניים – טיפים עדכניים כולנו אוהבים לחדש ולהתחדש, ולהיות מעודכנים בצווי האופנה הנכונים לאותו זמן. אנחנו מקפידים על לבוש אופנתי, אנחנו הולכים עם טרנדים חולפים ומשתנים בתחומים שונים, ובין היתר חשובה לנו גם העדכניות של ביתנו. קרא עוד
אדריכלות ועיצוב בתים - כי המקצועיות קובעת אדריכלות ועיצוב בתים הוא תחום שלם ומקיף הדורש ידע רב, ניסיון מצטבר וחוש יצירתיות מפותח במיוחד. אם אתם חולמים על עיצוב מחודש של הבית, אל תתפשרו והזמינו מעצב פנים מקצועי שידע לעשות עבודה נכונה. קרא עוד
עיצוב פנים בתים פרטיים – גם בתקציבים מוגבלים שיקולים כלכליים יכולים להיות מאוד מובנים, עם זאת, עיצוב פנים לבתים פרטיים עם מעט ידע וניסיון , לא תמיד יחייב הוצאה כספית גדולה. כנסו לפרטים נוספים! קרא עוד
עיצוב בתים פרטיים רכישת בית פרטי או בנייתו היא תהליך. כאשר אתם משקיעים כל כך הרבה זמן, מחשבה וכסף בקניית או בניית בית חלומותיכם, כדאי שלא תשכחו את חלקו הפנימי של המבנה. קרא עוד